Sazināties ar mums

Lūdzu ievadiet savu vārdu


Lūdzu ievadiet jautājumu!

Ja Tev ir radies kāds jautājums par kādu no precēm, vai nepieciešama konsultācija uzraksti un mēs ar Tevi sazināsimies!

Starteru un ģeneratoru remonts

Auto ģeneratoru remonts – Starteru remonts – Rezerves daļas

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā visu veidu transporta tehnikas ģeneratoru un starteru remontu un diagnostiku. Pieredzējušie un kvalificētie meistari pārzina visa veida problēmas, kas rodas dažādiem ģeneratoriem un starteriem, tāpēc varēs palīdzēt Jums tās atrisināt.

Mūsu rīcībā ir specializētas iekārtas, kuras spēj noteikt arī iekārtu slēptos defektus, tādējādi radot iespēju kvalitatīvu auto ģeneratoru un starteru remontu veikt īsā laikā. Pēc starteru un ģeneratoru remonta vienmēr notiek rūpīga agregāta pārbaude.

Ģeneratoriem un starteriem bieži vien visizdevīgāk ir veikt tieši remontu. Turklāt tas būs arī ievērojami lētāk, Jūs tikai iegūsiet, jo mēs dodam garantiju ikvienam startera un ģeneratora remonta darbam.

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā arī ilgtermiņa sadarbību jebkuru modeļu vieglo un smago automašīnu, autokrānu, motociklu, jahtu, kuteru, dažāda veida celtniecības, ceļu būves un uzturēšanas iekārtu starteru un ģeneratoru remontam. Garantējam sava darba kvalitāti, klientiem izdevīgu cenu politiku un termiņu ievērošanu.

Sniedzam ģeneratoru un starteru remonta pakalpojumus. Uzstādīt, noņemt vai saremontēt ģeneratoru / starteri varēsiet tieši mūsu autoservisā. Gadījumā, ja startera / ģeneratora remonts neatmaksājas, piedāvājam nopirkt pie mums jaunu vai atjaunotu ģeneratoru / starteri.

Starteru un Ģeneratoru remonts un pilna restaurācija Rebuilt ar pārbaudi uz specializēta diagnostikas stenda un protokola izdruku. L/Com/LIN/PD/D+
Lētākas cenas atjaunotiem un jauniem ģeneratoriem un starteriem.
Remontējam visu marku vieglo a/m, kravas transporta, industriālās un agro tehnikas, ūdens transporta starterus un ģeneratorus

Mūsu pakalpojumiem tiek izsniegta 100% garantija 12 mēneši.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/opel/adam/VHQKFUtnQ1g=.html?1463428514


Nepieciešams ģeneratora vai startera remonts? Vērsieties pie mums tūlīt – zvaniet pa tālruni +371 27092777, 27062777 vai sūtiet pieprasījumu uz e-pastu genstar.parts@gmail.com