Sazināties ar mums

Lūdzu ievadiet savu vārdu


Lūdzu ievadiet jautājumu!

Ja Tev ir radies kāds jautājums par kādu no precēm, vai nepieciešama konsultācija uzraksti un mēs ar Tevi sazināsimies!

Par mums

Par mums      SIA „Pārtinēji un Partneri” ir Latvijā lielākais un vispieredzējušākais uzņēmums, kas veic visa veida starteru un ģeneratoru.  elektromotoru un elektroagregātu remontu, apkopi, diagnostiku un nodrošina ar visām rezerves daļām.

Uzņēmuma meistariem ir uzkrāta milzu pieredze un izveidojies stabils, kvalificēts kolektīvs – visiem mūsu speciālistiem ir zināšanas apliecinoši sertifikāti.

Uzņēmumam ir specializēta tehniskā bāze, lai varētu veikt iekārtu diagnostiku, apkopi un remontu, iekārtu demontēšanu un pārvešanu uz remonta darbnīcu. Uzņēmumā iespējams pasūtīt visas nepieciešamās rezerves daļas. Iekārtu apkopi un nelielu remontu speciālisti veic arī iekārtas uzstādīšanas vietā.

Mūsu uzņēmuma klientu lokā ir gan privātpersonas, gan lieli un mazi uzņēmumi, tajā skaitā autoservisi, dažādas rūpnīcas un noliktavas, ostu kompānijas, kuģu remonta darbnīcas u.c., ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Mūsu galvenie darbības principi ir veiksmīga sadarbība ar klientu – individuāla pieeja, optimāli darba izpildes termiņi, kvalitatīvs darbs. Steidzamus remonta darbus veicam 24 stundu laikā. Visiem remonta darbiem SIA „Pārtinēji un Partneri” dod garantiju.

Mūsu rīcībā ir specializētas iekārtas, kuras spēj noteikt arī iekārtu slēptos defektus, tādējādi radot iespēju kvalitatīvu auto ģeneratoru un starteru, auto elektroiekārtu  remontu veikt īsā laikā. Pēc starteru un ģeneratoru remonta vienmēr notiek rūpīga agregāta pārbaude uz specializētā stenda.

Ģeneratoriem un starteriem, logu pacēlāju motoriņiem, auto kompresoriem,logu  tīrītāju motoriņiem, auto ventilatoriem, vinčām un c.   bieži vien visizdevīgāk ir veikt tieši remontu, nevis nomainīt pret jaunu vai atjaunotu,  Turklāt tas būs arī ievērojami lētāk, Jūs tikai iegūsiet, jo mēs dodam 100 %  garantiju ikvienam  remonta darbam 12 mēneši

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā arī ilgtermiņa sadarbību jebkuru modeļu vieglo un smago automašīnu, autokrānu, motociklu, jahtu, kuteru, dažāda veida celtniecības, ceļu būves un uzturēšanas iekārtu starteru un ģeneratoru, auto elektroiekārtu remontam. Garantējam sava darba kvalitāti, klientiem izdevīgu cenu politiku un termiņu ievērošanu.