Sazināties ar mums

Lūdzu ievadiet savu vārdu


Lūdzu ievadiet jautājumu!

Ja Tev ir radies kāds jautājums par kādu no precēm, vai nepieciešama konsultācija uzraksti un mēs ar Tevi sazināsimies!

Ģeneratori un starteri

Meklējiet jaunu vai atjaunotu ģeneratoru / starteri? No piedāvātajiem zīmoliem izvēlieties ģeneratoru vai starteri, kas nepieciešams tieši jūsu automobilim. Var izvēlēties arī atsevišķas rezerves daļas un detaļas jūsu ģeneratoram vai starterim. Atrodot nepieciešamo agregātu vai detaļu tam, pierakstiet produkta numuru un ierakstiet to interneta veikala meklēšanas logā. Ja nevarat atrast sev vajadzīgo, zvaniet: mob. 27062777

Interneta veikalā jūs varat pasūtīt nepieciešamo jauno vai atjaunoto ģeneratoru, starteri vai atsevišķas detaļas no tādiem vadošajiem Eiropas ražotājiem kā BOSCH, DELCO,DENSO, FORD, HITACHI, ISKRA, MAGNETI MARELLI, MANDO,MITSUBISHI,NIKKO,PRESTOLITE,,VALEO un citiem. Mēs piegādājam ģeneratorus un starterus uz jebkuru Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas pilsētu, kā arī Eiropas pilsētām pa izdevīgām cenām.

Mūsu veikals atrodas Rīgā, Ķengaraga ielā 1.     

Ja vēlaties, lai ģeneratora / startera uzstādīšanu un apkalpošanu, kā arī rezerves daļu maiņu veiktu pieredzējis speciālists, mēs piedāvājam servisa centra pakalpojumus. Servisa centrs atrodas netālu no Rīgas, Ķekavas novadā, Alejas (Latvija). Pašlaik tas ir vienīgais servisa centrs, kas sniedz ģeneratoru / starteru tinuma pārtīšanu, korpusa rūpniecisko restaurāciju veicot visas darbības uz vietas. 

Adreses:

Servisa centrs: "Pamales", Ķekavas pag. (Viegli atrast ar WAZE palīdzību ievadot Pārtinēji un Partneri)

Veikals: Ķengaraga iela 1, Rīga. (Piebraukšana un ieeja no Maskavas ielas puses)

Talr, uzziņām +371 27092777, 27062777